Projektas „Daiktai, pilni gerumo“

Nuo šiol padėti sunkiai sergančių vaikų šeimoms galės ir kiekvienas Biržų, Anykščių, Marijampolės bei Vilniaus Balsių rajono gyventojas. Tai padaryti bus galima paaukojant nebenaudojamus vaikų daiktus ir žaislus specialiose labdaros iniciatyvos „Happimess“ dėžėse „Sucré“ kepinių namuose. Čia startavo projektas „Daiktai, pilni gerumo“, kurio metu pardavus paaukotus daiktus gautos lėšos skiriamos iniciatyvos globojamoms šeimoms paremti.

Nuo 2016-ųjų veikianti „Happimess“ labdaros vaikams parduotuvė Vilniaus Naujamiestyje – pirmoji tokia Lietuvoje, skatinanti vaikus saugoti Žemę, domėtis atsakingu vartojimu ir dalinimusi daiktais. Lėšos, gautos pardavus paaukotus daiktus labdaros parduotuvėje, skiriamos sunkiai sergančius vaikus auginančioms šeimoms.  Per penkerius veiklos metus vaikams skirta paramos už daugiau nei 50000 eurų, „Happimess“ labdaros vaikams parduotuvei paaukota per 40000 daiktų.

„Džiaugiamės, kad lengvai paaukoti nebereikalingus vaikų daiktus galės ir kitų miestų gyventojai. Dažnai sulaukiame klausimų apie galimybę prisidėti prie labdaros iniciatyvos veiklos paaukojant daiktus, bet procesą apsunkindavo siuntimas paštu ar per kurjerių tarnybą. Nuo šiol Biržų, Anykščių, Marijampolės ir Vilniaus Balsių rajono gyventojai galės tai padaryti tiesiog užsukdami deserto su kava“, – sako „Happimess“ iniciatyvos vadovė Milda Mizarienė.

Projekto organizatoriai pabrėžia labiausiai laukiantys kokybiškų ir antrą gyvenimą gyventi tinkamų daiktų: vaikiškų knygų ir žaislų (išskyrus pliušinius), edukacinių ir transporto priemonių, vaikų auginimui skirtų daiktų. „Kviečiame aukoti tokius daiktus, kokius patys norėtumėte nupirkti savo vaikui tokio tipo parduotuvėje. Priimame pilnos komplektacijos, nesulūžusius ir nesuplyšusius, tvarkingai supakuotus daiktus”, – pabrėžia M. Mizarienė. Drabužėlių ir avalynės parduotuvė šiuo metu nepriima.

„Labai norime paskatinti aukoti atvykti kartu su vaikais ir taip parodyti gerą pavyzdį mažiesiems. Kartu atrinkę nebenaudojamus daiktus bei žaislus, padarysite mažus kasdienius darbus, nuo kurių prasideda prasmingi įpročiai – padėti kitam ir tvariau vartoti. O mes kiekvienam, mažam ar dideliam, aukojančiam kilniam tikslui paruošime gėrimą su 10 % nuolaida”, – sako Natalija Kurganovė, „Sucré“ kepinių namus valdančios UAB „Biržų duona“ marketingo vadovė.

Kūrybinės agentūros „Clinic 212“ įkurta „Happimess“ labdaros iniciatyva šiuo metu globoja aštuonias šeimas, auginančias sunkiai sergančius vaikus. Iniciatyvos komanda nuolat stengiasi gerinti globojamų šeimų gyvenimo sąlygas, teikti psichologinį palaikymą, pildyti sergančių vaikų svajones, prisidėti apmokant nekompensuojamus medikamentus ir kitas gydymui reikalingas priemones. Daugiau apie iniciatyvą: www.happimess.lt

UAB „Biržų duona“ priklausančios „boutique“ tipo kepyklėlės – ne tik jaukios ir šviesios erdvės, kviečiančios išgerti šviežiai skrudintos kavos su išskirtiniais desertais ar įsigyti tradicinių lietuviškų duonos gaminių namams. Įmonė nuolat prisideda prie socialiai atsakingo verslo projektų, skatindama juose dalyvauti savo darbuotojus ir produkcijos ragautojus.

Rašyti komentarą