„Sucré” svarbiausias dalykas yra klientai ir jų privatumas, todėl šioje skiltyje pateiksime sucre.lt internetinės svetainės vartotojų duomenų rinkimo ir naudojimo duomenis.

Slapukai

Slapukai – tai mažos apimties tekstinis failas, kuris saugomas jūsų kompiuterio kietajame diske – tai daro jūsų naršyklė, kai lankotės bet kuriame tinklapyje. Ši informacija saugoma tol, kol vartotojui yra reikalinga, o mes gauname statistiką, reikalingą mūsų puslapio gerinimui.

Kai kurie slapukai turi nustatytą gyvavimo periodą – savaitę, mėnesį ir t.t. Kitų gyvavimo terminas nėra apibrėžtas.

Jūsų internetinė naršyklė leidžia jums ištrinti bet kurį nepatikusį slapuką.

Mūsų svetainė taip pat naudoja slapukus. Jie patalpinti mūsų serveriuose ir programų, kurias naudojame serveriuose.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų svetainėje jūsų būna paklausta, ar norite naudoti slapukus. Jeigu nesutinkate, mes nerenkame apie jus jokios techninės informacijos.

Tačiau turėkite omenyje, jog nenaudojant slapukų, kai kurios mūsų svetainės funkcijos gali veikti nekorektiškai, sulėtėti naršyklės darbas.

Mes naudojame slapukus šiems tikslams:

  • Sekti tai, kaip naudojatės mūsų puslapiu
  • Stebėjimui, ar pamatote specifines žinutes, patalpintas svetainėje.
  • Išlaikyti jus prisijungusius mūsų svetainėje.
  • Išlaikyti susirašinėjimą, kai yra bendraujama gyvai tinklapyje.

Kas gali pasiekti jūsų duomenis?

Prieigą prie statistinių duomenų turi UAB „Biržų duona” darbuotojai, atsakingi už duomenų analizės bei internetinės svetainės tobulinimo darbus.

Internetinėje svetainėje taip pat naudojamas „Google Analytics” įrankis, taigi informaciją gali pasiekti ir „Google Inc” įmonė. Plačiau apie „Google” renkamus ir naudojamus duomenis skaitykite čia – Google Analytics informacija.

Kaip ilgai saugomi jūsų duomenys?

Įprastai slapukai galioja ne ilgą laiką – minutę, valandą, parą ar savaitę. Vis tik išskirtiniais atvejais slapukai gali galioti iki trejų metų.

„Sucré” apie jus surinkus duomenis saugo tris metus.

Vartotojo teisės ir kaip jomis pasinaudoti

Jeigu jūs norite:

  • Susipažinti su mūsų saugomais duomenimis apie jus
  • Jog ištaisytumėme duomenis apie jus
  • Ištrintumėme jūsų duomenis
  • Atšaukti sutikimą tvarkyti jūsų duomenis

Rašykite mums į info[eta]birzuduona.lt arba bet kuriais kitais „Sucré” kontaktais. Prašymai priimami tik su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu, jog galėtumėme tiksliai identifikuoti į mus besikreipiantį asmenį.

Slapukų valdymas

Visos interneto naršyklės turi pasirinkimus, kaip elgtis su slapukais. Jūs galite visai panaikinti slapukus, tačiau tai nerekomenduotina praktika, kadangi tuomet daugybė interneto svetainių, įskaitant ir birzuduona.lt tinkamai neveiks.

Jūs taip pat galite patikrinti, kokie slapukai naudojami ir juos išjungti arba ištrinti. Apačioje rasite naršyklių sąrašą. Paspaudę ant norimos būsite nukreipti į pastarosios internetinį tinklapį, kur bus tiksliai aprašyta, kaip dirbti su slapukais.

Chrome
Opera
Microsoft Edge
Firefox
Safari

Asmeniniai identifikatoriai iš naršymo veiklos

Mes fiksuojame jūsų naršyklės užklausas misų serveriui, skirtam svetainei ir kitam mūsų turiniui atvaizduoti. Taip pat renkame informaciją apie jūsų naudojamą įrangą – prietaisą, naršyklę, ekrano dydį. Tokia informacija mums reikalinga kokybės gerinimui.

Vaikų naudojimasis svetaine

Jaunesni gyventojai turi pilną teisę naršyti svetainėje, skaityti joje esančias naujienas ir kitą informaciją. Pas mus nėra jokio turinio, kuris galėtų pakenkti nepilnamečiams.

Skundai

Jeigu jums atrodo, jog buvo pažeistos privatumo taisyklės, susisiekite su mumis info[eta]birzuduona.lt. Taip pat turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.