APIE MUS

//sucre.lt/wp-content/uploads/DSC00111-scaled.jpg

SUSIPAŽINKIME

„Sucré“ kepinių namai – tai UAB „Biržų duona“ priklausančios „boutique“ tipo kepyklėlės. Jaukios ir šviesios erdvės, žaisminga elegancija, šviežiai skrudinta kava, išskirtiniai desertai bei tradiciniai lietuviškos duonos gaminiai.

Šiltų kepinių kvapas ir ryškūs skoniai kiekvieną akimirką, praleistą kepinių namuose, pripildo jaukumo ir spalvų.

„Sucré“ – menas gyventi skaniai.

Meniu
eklerai, kava , Sucre

GĖRIMAI

Ryto ritualai subalansuoja mintis ir dieną. Vienas mėgstamiausių – kavos puodelis įsiklausant į kiekvieną aromato natą. Mūsų kepinių namuose atraskite šviežiai skrudintą „Taste Map“ kavą. O vis naujų potyrių mėgėjų lauks kavos kokteiliai, smūčiai, arbatos bei sezono naujienos.

MŪSŲ DUONOS

Vos pravėrus kepinių namų duris, apgaubia ką tik iškeptos duonos aromatas. Kiekviena jų seka istoriją – apie itališkas Čiabatos tradicijas, sutrūkinėjusią 100-mečio duonos plutą, lietuviškų daržovių ir prancūziško batono (Baguette) meilę. O galimybė išsirinkti gardžiausią viso grūdo ruginės duonos kepalo dalį ir stebėti, kaip ji riekiama – tik kelios priežastys, dėl kurių duonos verta užsukti į „Sucré“.
Kanelės su mango ir su avietėmis

RANKŲ DARBO DESERTAI

Deserto pasirinkimas – mėgstamiausia intuicijos mankšta. Kaip gera rinktis, kai nėra jokių „bet“ ir visai nereikia skubėti. Minkštutės kanelės, spalvingieji makarunai (macarons), naminės tartaletės, panakota, burnoje tirpstantys morengai ir tai tik pradžia...